Kovárna byla postavena v druhé polovině 19. století a v průběhu let se zde vystřídala různá řemesla, při kterých došlo k mnoha úpravám budovy.

V posledních letech proběhla rozsáhlá rekonstrukce, která nám nabídla upravit prostory tak, aby zde vznikl útulný, spíše rodinný vinný sklípek s kompletní nabídkou Sedleckých vín i s prostory pro dlouhodobou archivaci.

Na kovárně

Vinotéka Na Kovárně
vedle zámku

Jablonná 26
Neveklov okr. Benešov
257 44 pošta Netvořice

IČP: 1008871257
IČO: 74484958

Telefon:
+420 317 711 933

Otevírací doba

Po  1000 – 2000
Út  1000 – 2000
St  1000 – 2000
Čt  1000 – 2000
  1000 – min 2200
So  1000 – min 2200
Ne  1000 – 2000

Přijímáme všechny druhy platebních karet, včetně bezkontaktních.

Jak se k nám dostanete?

Autobusové spojení

Aktuální nabídka stáčených vín

Cider jablko
Cider jablko – višeň

Müller Thurgau – bílé suché
Ryzlink rýnský – bílé suché
Ryzlink vlašský – bílé suché
Veltlínské zelené – bílé suché
Chardonnay – bílé suché
Rulandské šedé – bílé polosuché
Sauvignon Blanc – bílé polosuché
Muškát Ottonel – bílé polosuché
Irsai Oliver – bílé polosladké
Tramín červený – bílé polosladké

Merlot rosé – růžové polosladké
Frankovka rosé – růžové polosuché

Cabernet Sauvignon – červené suché
Frankovka – červené suché
Frankovka – červené polosladké
Merlot – červené polosladké
Kagor – červené sladké

Rybízák – červené ovocné sladké

RYCHLÁ OBJEDNÁVKA STÁČENÉHO VÍNA

Vyzvednutí ve vinotéce Jablonná.

O připravenosti BiB Vás budeme informovat SMS zprávou.

Unikátní systém balení vína
Bag In Box

Kvalitní víno si zasluhuje odpovídající balení, které dokáže uchovat jeho jedinečnost a proto Vám přinášíme unikátní a praktické řešení systém Bag In Box. Víno se plní do vakuového sáčku s výpustným kohoutem, který je následně vložen do kartonového obalu. Tento unikátní systém prezentuje nejmodernější a nejefektivnější způsob balení vína.

Největší výhodou tohoto typu balení je možnost konzumovat víno postupně bez toho, aby docházelo k jeho oxidaci a tím i postupnému znehodnocení.

Všechna naše sudová vína stáčíme do BiB o objemu 5l a 10 litrů. Více o BiB zde.

PROČ JE ZROVNA NAŠE VÍNO TAK DOBRÉ?

Od roku 2008 provozujeme vlastní distribuční síť s vínem. V roce 2010 se nám podařilo získat velkoobchodní zastoupení Sedleckých vín pro Prahu a Středočeský kraj. V roce 2012 jsme otevřeli první kamennou provozovnu s nabídkou kompletního sortimentu Sedleckých vín. V roce 2013 jsme založili vlastní vinařství s produkcí jakostních i přívlastkových vín. Rok 2014 nám přinesl možnost rozšířit firmu o další specializovanou provozovnu Ráj Sýrů v Praze s nabídkou více než 60ti druhů sýrů a dalších delikates. V roce 2015 jsme rozšířili sortiment o nespočet nových produktů. Na své si u nás přijdou jak milovníci ovocných pálenek, tak prémiových rumů či medu. Tři druhy medovin různých velikostí a květové či lesní medy Vás v zimě zahřejí a v létě naplní svou plnou sladkou chutí. Zákazníci toužící po těch nejkvalitnějších čokoládách si u nás rozhodně vyberou. V neposlední řadě nabízíme také nealkoholická vína a skvělé mošty z Lažan, které mají rádi hlavně děti. Naše nabídka se rozrostla také o spoustu druhů čajů špičkového výrobce BioGena. I pro rok 2016 máme další plány, které za pomoci Vaší důvěry dokážeme jistě splnit. Zatím jsme stihli rozšířit a zmodernizovat naše prostory ve vinotéce v Jablonné.

A proto všechno víme, co má dnešní výrobce, ale také prodejce splňovat za podmínky, jako je např. manipulace a teplotní uskladnění vína, kvalita stáčecího plynu a celková kvalita provozu.

Nejen moderní, ale hlavně kvalitní soustava pro výčep je také důležitý faktor určující kvalitu stáčeného vína. Všechna naše podávaná vína dodržují tato přísná kritéria a jsou denně ověřována. Technické plyny používáme v Jablonné, tak i v Praze zásadně od společnosti Linde Gas a.s.

Jsme rádi, že nám objekt bývalé, téměř historické kovárny nabídl a umožnil upravit prostory právě tak, jak je pro víno ideální. A i když využíváme moderní techniky, tak se rádi držíme i starých osvědčených metod pro archivaci a výrobu vína. Všechna naše stáčená vína u nás můžete zdarma prochutnat.

Zveme Vás tedy k nám na dobré vínko a věřte, že se nadále budeme držet heslem: Kvalita podniku je cesta k úspěchu nejen v obchodě, ale i v osobním životě, a spokojený osobní život je to, co vytváří kvalitní podnik.

Za vinařství mladých Dragounů
Martina a David Dragounovi

ANDRAGO 2018 - všechna práva vyhrazena