Vinotéka s vinárnou se nachází v objektu bývalé kovárny, která byla postavena v polovině 19. století. V průběhu let se zde vystřídala různá řemesla, při kterých došlo k mnoha úpravám budovy. V posledních letech proběhla rozsáhlá rekonstrukce, která nám umožnila upravit prostory tak, aby zde vznikl útulný vinný sklípek.

V současné době máme posezení ve dvou prostorách uvnitř, jedna spíše pro větší skupinky a druhá soukromější pro romantické večery ve dvou. Venku je možné sezení na pergole a pro děti hřišťátko s pískem, takže si budete moci dopřát oddech u vínka, zatímco si děti budou spokojeně hrát.

Kalendář akcí

Oslavte u nás jakoukoli událost, třeba u venkovního grilu.

Na kovárně

Vinotéka Na Kovárně
naproti zámku

Jablonná 26
Neveklov okr. Benešov
257 44 pošta Netvořice

IČP: 1008871257
IČO: 74484958
DIČ: 8303130055

info@andrago.cz

www.facebook.com/VinotekaNaKovarne

Telefon:
+420 317 711 933
+420 774 566 079

Otevírací doba

Po  1000 – 2100
Út  1000 – 2100
St  1000 – 2100
Čt  1000 – 2100
  10002200  
So 10002200  
Ne 1000 – 2100

Pro rozvoz volejte: 774 566 079.

Přijímáme všechny druhy platebních karet, včetně bezkontaktních.

Poskytujeme všechny terminálové služby SAZKA.

Dále poskytujeme kompletní služby PPL ParcelShop.

Jak se k nám dostanete?

Autobusové spojení

Aktuální nabídka stáčených vín

Ryzlink vlašský – suché
Ryzlink rýnský – suché
Müller Thurgau – suché
Chardonnay – suché
Veltlínské zelené – suché
Rulandské šedé – polosuché
Sauvignon – polosuché
Sylvánské zelené – polosuché
Tramini – polosladké
Irsai Oliver – polosladké

Merlot rosé – polosladké
Cabernet Sauvignon rosé – polosladké

Modrý Portugal – suché
Cabernet Sauvignon – suché
Pinot Nero – polosuché
Merlot – polosladké
Kagor – Pastoral – sladké

Rybízák -sladké

Cider jablko

Cider jablko s višní

RYCHLÁ OBJEDNÁVKA STÁČENÉHO VÍNA

Vyzvednutí ve vinotéce v Jablonné.

O připravenosti Vás budeme informovat SMS zprávou.

Unikátní systém balení vína
Bag In Box

Kvalitní víno si zasluhuje odpovídající balení, které dokáže uchovat jeho jedinečnost a proto Vám přinášíme unikátní a praktické řešení systém Bag In Box. Víno se plní do vakuového sáčku s výpustným kohoutem, který je následně vložen do kartonového obalu. Tento unikátní systém prezentuje nejmodernější a nejefektivnější způsob balení vína.

Největší výhodou tohoto typu balení je možnost konzumovat víno postupně bez toho, aby docházelo k jeho oxidaci a tím i postupnému znehodnocení.

Všechna naše sudová vína stáčíme do BiB o objemu 5l a 10 litrů.

PROČ JE ZROVNA NAŠE VÍNO TAK DOBRÉ?

Od roku 2008 provozujeme vlastní distribuční síť s vínem. V roce 2010 se nám podařilo získat velkoobchodní zastoupení Sedleckých vín pro Prahu a Středočeský kraj. V roce 2012 jsme otevřeli první kamennou provozovnu s nabídkou kompletního sortimentu Sedleckých vín. V roce 2013 jsme založili vlastní vinařství s produkcí jakostních i přívlastkových vín. Rok 2014 nám přinesl možnost rozšířit společnost o další specializovanou provozovnu Ráj Sýrů v Praze s nabídkou více než 60 druhů sýrů. Nově také vystupujeme pod značkou Andrago, která sdružuje všechny naše projekty. V roce 2015 jsme v obou provozovnách rozšířili sortiment o nespočet nových produktů a začali jsme přijímat virtuální měnu bitcoin, a to i v internetovém obchodě. V roce 2016 jsme zmodernizovali prostory ve vinotéce v Jablonné a zahájili výstavbu vinného sklepa. V roce 2017 jsme rozšířili vinotéku o další prostor, který budeme postupně plnit sýry, uzeninami a dalšími delikatesami. Také v roce 2018 máme další plány a věříme, že je s pomocí Vaší důvěry dokážeme také splnit.

Díky dlouhodobé zkušenosti velmi dobře víme, jakým nárokům musí výrobce i prodejce vín dostát, jaké podmínky je třeba splnit například při manipulaci s vínem, při jeho skladování, jak udržovat správnou teplotu, kvalitu stáčecího plynu, celkovou kvalitu provozu atd.

Kvalitu stáčeného vína zajišťuje moderní, a především kvalitní soustava pro výčep. Přísná kritéria kvality dodržujeme a denně prověřujeme u všech vín, která podáváme.

Měli jsme štěstí, že nám objekt historické kovárny poskytl prostory, jež jsou po úpravách pro skladování a prodej vína ideální. A i když využíváme moderní techniky, rádi se u archivace a výroby vína držíme i starých osvědčených metod. Všechna naše stáčená vína u nás můžete zdarma prochutnat.

Zveme Vás tedy k nám na dobré vínko a věřte, že se nadále budeme držet heslem: Kvalita podniku je cesta k úspěchu nejen v obchodě, ale i v osobním životě, a spokojený osobní život je to, co vytváří kvalitní podnik.

 

Za vinařství mladých Dragounů

Martina a David Dragounovi

ANDRAGO 2018 - všechna práva vyhrazena