Oslavte u nás narozeniny, výročí, promoci, narození dítěte, nebo třeba sraz spolužáků…

Příklad cenové nabídky uvedený níže. Pro individuální nabídku prosím vyplňte a odešlete spodní formulář.

Pomalu pečená kýta na grilu

Pomalu pečená kýta na venkovním grilu.

Kýtu pečeme na venkovním grilu pod dřevěnými poleny. Gril je opatřen elektrickým pohonem, který zaručuje rovnoměrné a dokonalé propečení s křupavou kůrčičkou. Obvykle kýtu grilujeme tak, aby byla připravená již na oběd. Po postupném odkrajování kýtu dále potíráme marinádou, aby byla stále šťavnatá a křehká. O kýtu se staráme po celou dobu, až do pozdních večerních hodin.

Malá kýta cca 12 – 16 kg je vhodná pro malou skupinku lidí, odhadem 10 -18 osob.

12 kg kýta 5600 Kč včetně DPH. Uvedená cena je konečná včetně pečiva, okurek, hořčice, křenu a obsluhy. (Při rozpočítání 12 kg kýty při účasti 28 osob je konečná cena na osobu 200 Kč). Samozřejmostí je řádný daňový doklad s rozpisem DPH.

Objednání min. 6 dní předem.

Pomalu uzená kuřata na grilu

Pomalu uzená kuřata na venkovním grilu

Předem naložená kuřata grilujeme a udíme na venkovním grilu pod dřevenými poleny. Gril je opatřen elektrickým pohonem, který zaručuje rovnoměrné a dokonalé propečení. Na mírném ohni pomalu grilujeme minimálně 4 hodiny. O šťavnatá kuřata se staráme po celou dobu až do konce.

4 kuřata jsou vhodná pro menší skupinku lidí 16 osob.

4 kuřata 1590 Kč včetně DPH. Uvedená cena je konečná včetně pečiva, okurek a obsluhy. (Při rozpočítání čtyř kuřat, při účasti 16 osob je konečná cena na osobu 99 Kč). Samozřejmostí je řádný daňový doklad s rozpisem DPH.

Objednání min. 6 dní předem.

Poptávkový formulář

ANDRAGO 2018 - všechna práva vyhrazena