ZAPŮJČENÍ STOJANŮ ZDARMA
DEGUSTACE SE SOMELIÉREM
DOPRAVA PO PRAZE ZDARMA
VELKOOBCHODNĚ VÍNA I PO KUSECH
INFORMOVÁNÍ O NOVINKÁCH

Obchodní zastoupení Sedleckých vín pro Prahu a Středočeský kraj

Nabízíme kvalitní vína, která se rodí v krásné moravské přírodě u největšího moravského rybníku Nesyt. Sedlecká vína pocházejí z vinic v chráněné krajinné oblasti Pálava, jejíž půdní a klimatické podmínky dávají vzniknout kvalitním přívlastkovým vínům. O tom svědčí i fakt, že Sedlecká vína byla podávána na slavnostních tabulích pro anglickou královnu Alžbětu II. i manželku amerického prezidenta Hillary Clinton.

Naším cílem je uspokojit přání všech zákazníků, proto naleznete v nabídce vína od jakostních až po vína slámová. Rovněž pořádáme degustace vín, kde si můžete vychutnat vybrané odrůdy a dozvědět se více o vinařské oblasti i vínech obecně.

Pokud tedy máte zájem o zařazení těchto výjimečných vín do Vaší vinotéky či restaurace, kontaktujte nás na martina@andrago.cz nebo na čísle +420 774 566 079.

  • OTEVŘENO 7 DNÍ V TÝDNU
  • ZÁVOZ DO PRAHY KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN
  • KAMENNÝ OBCHOD S MOŽNOSTÍ VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ I O VÍKENDU
  • MOŽNO OBJEDNAT VÍNA PO KUSECH, STÁČENÁ VÍNA I V 5L BAG IN BOXECH – VHODNÉ PRO ZAČÍNAJÍCÍ A KOMORNĚJŠÍ PRODEJNY

Dodáme vína i od dalších vinařů – Rodinné vinařství Vican Mikulov, Arcibiskupské vinařství Kroměříž, Znovín Znojmo, Jindřich Kadrnka Březí, Malé vinařství z Velkých Němčic a další.

Nabízíme rovněž doplňkový sortiment – tuzemské a zahraniční sýry, klobásy, paštiky, mošty.

Mám vinotéku, nebo restauraci a chci ji rozšířit o další vinaře

V posledních letech získala Sedlecká vína celou řadu ocenění jak na tuzemských, tak i na zahraničních výstavách vín – Champion Grand Prix Vinex, Valtické vinné trhy, Vinařské Litoměřice, Hradecký pohár, Král vín, Festwine, Top 77 a mnohé jiné. Ze zahraničních úspěchů můžeme jmenovat medailová ocenění na Decanter London, Vinalies Paris, Terravino Israel, San Francisco a Muvina Prešov. V letošní sezóně se podařilo ZD Sedlec získat titul Champion na Hradeckém poháru, zlaté medaile na Vinum Juvenale, bronzový pohár na Víno a Destiláty, zlatou medaili na Ice wine du Monde a mnoha jiná ocenění.

ANDRAGO 2018 - všechna práva vyhrazena