ZAPŮJČENÍ STOJANŮ ZDARMA
DEGUSTACE SE SOMELIÉREM
DOPRAVA PO PRAZE ZDARMA
VYTVOŘENÍ VINNÝCH LÍSTKŮ
INFORMOVÁNÍ O NOVINKÁCH

Obchodní zastoupení Sedleckých vín pro Prahu a Středočeský kraj

Nabízíme kvalitní vína, která se rodí v krásné moravské přírodě u největšího moravského rybníku Nesyt. Sedlecká vína pocházejí z vinic v chráněné krajinné oblasti Pálava, jejíž půdní a klimatické podmínky dávají vzniknout kvalitním přívlastkovým vínům. O tom svědčí i fakt, že Sedlecká vína byla podávána na slavnostních tabulích pro anglickou královnu Alžbětu II. i manželku amerického prezidenta Hillary Clinton.

Naším cílem je uspokojit přání všech zákazníků, proto naleznete v nabídce vína od jakostních až po vína slámová. Rovněž pořádáme degustace vín, kde si můžete vychutnat vybrané odrůdy a dozvědět se více o vinařské oblasti i vínech obecně.

Pokud tedy máte zájem o zařazení těchto výjimečných vín do Vaší vinotéky či restaurace, kontaktujte nás na martina@andrago.cz nebo na čísle +420 774 566 079.

Vína do komise

Komisní prodej vín je vhodný zejména pro maloobchody, jako jsou květinářství, prodejny sýrů, dárkových předmětů, prodejny s drobným zbožím, restaurace atd. Platba tedy probíhá až po prodeji zboží.

Hlavní výhody

  • 0,-Kč investice – nepotřebujete žádné finanční prostředky na nákup zboží
  • rozšíření sortimentu prodejny
  • platba až po prodeji
  • bez rizika ztráty peněz – za zboží neplatíte ani korunu do té doby, než ho prodáte
  • doprava po Praze ZDARMA

Půjčujeme stojan na 30 a 16 lahví.
Rozměry stojanu na 30ks: v 153 nebo 137cm, š 52cm, d 30cm.
Rozměry stojanu na 16ks: v 54cm, š 41cm, d 37cm.

Předpoklady pro bezplatné získání stojanu a vína

  • chtít rozšířit sortiment zboží
  • obchod v Praze či blízkém okolí
  • obchodní činnost minimálně dva roky

Mám vinotéku, nebo restauraci a chci ji rozšířit o další vinaře

V posledních letech získala Sedlecká vína celou řadu ocenění jak na tuzemských, tak i na zahraničních výstavách vín – Champion Grand Prix Vinex, Valtické vinné trhy, Vinařské Litoměřice, Hradecký pohár, Král vín, Festwine, Top 77 a mnohé jiné. Ze zahraničních úspěchů můžeme jmenovat medailová ocenění na Decanter London, Vinalies Paris, Terravino Israel, San Francisco a Muvina Prešov. V letošní sezóně se podařilo ZD Sedlec získat titul Champion na Hradeckém poháru, zlaté medaile na Vinum Juvenale, bronzový pohár na Víno a Destiláty, zlatou medaili na Ice wine du Monde a mnoha jiná ocenění.

ANDRAGO 2018 - všechna práva vyhrazena